Rüyalar kasabasının ıssız ormanlarında medeniyetten gizlenmiş bir dünya… Bu dünyanın büyüsü ve ilhamı, müziğin ve deneyimlerin yeniden keşfedileceği “yarınlardan” yaratıldı. Burası hikâyedeki yerinizi alacağınız ve maceranızda size rehberlik edecek olan yer. Dansın, sanatın ve müziğin özgür doğasına adım atın.

Tomorrowland 2005’ten bu yana, merkezi Belçika olmak üzere Brezilya, A.B.D (Atlanta) gibi dünyanın farklı ülkelerinde,  yüz binlerce misafirini kimi zaman Alice’nin harikalar dünyasında, kimi zaman Melodi Krallığı’nda, kimi zaman da Âşıklar Kilisesi’nde ağırlıyor. Tam bir hafta süreyle bu gizemli dünyanın kapısı sadece “mutluluk anahtarı” ile açılabilir. Müziğin kahramanları, rengin ve ışığın dansçıları, hikâyelerden fırlayan gizli patikalar, gecenin içinize işleyecek çılgınlığı, zorlu yolların sonunda kazanacağınız ödüller gizlendikleri yerlerden çıkarılmayı bekliyor.

Avrupa’nın en büyük müzik ve dans festivallerinden biri olan Tomorrowland sizi iliklerinize kadar içine çekecek bu fantastik dünyanın yanında varlığını bile bilmediğiniz farklı kültürden pek çok insanla da ilişki kurmanıza olanak sağlıyor. Göreceğiniz her bir köşe, her bir ayrıntı sizi gerçek dünyadan soyutlayarak yarının dünyasına gidebilmeniz için titizlikle hazırlanmış. Ve tabi ki biraz da sihirle. Burası renklerin, çiçeklerin, ışığın, özgürlüğün müziğin ve dansın diyarı.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Yorumlar

yorum