fgdfdfgd_994x768Vagon Dergi, her ay farklı bir konuyla fotoğraf yarışması düzenliyor. Katılmak çok kolay. İşte katılma koşulları ve diğer bilmek istedikleriniz.

1.Yarışma her ayın 20. Ve 25. Günleri arasında, vagondergi.com adresinde ve sosyal medya hesaplarında duyurulacak ve başvuruya açılmış olacaktır.

2.Başvuru süresi 10 gündür. Yarışma duyurusunun yapıldığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde fotoğrafların aşağıda belirtilen e-posta adresine gönderilmesi gereklidir. Bu tarihten sonra gönderilen fotoğraflar dikkate alınmayacaktır.

vagonresimfoto@gmail.com

3.Gönderilen fotoğraflar yayın kurulumuz tarafından ön elemeden geçirilecektir.

4.Ön elemeyi geçen fotoğraflar, e-posta hesabına geldiğinden itibaren 72 saat içerisinde vagondergi.com adresinde ve tüm sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır.

5.Duyuruda belirtilen tarihte oylama sona erecek ve bu tarihteki beğeni sayıları dikkate alınacaktır.

6.Yayınlanan fotoğraflar içerisinde okurlardan ve takipçilerden en çok beğeni alan 10 fotoğraf takip eden ay yayınlanacak Vagon Dergi’de basılacaktır.

7.Yarışma herkese açıktır.

8.Fotoğrafın gönderileceği e-posta içerisinde aşağıdaki bilgiler yer almalıdır. Bu bilgilerin yer almadığı e-postalar (özellikle “Beyan” bölümünün e-posta içerisinde aynı aşağıda olduğu gibi yazılması gerekli ve zorunludur) değerlendirmeye alınmayacaktır.

Rumuz: ……….

Ad – Soyad: ……….

E-posta: ……….

Fotoğrafın çekildiği yer: ……….

Fotoğrafın çekildiği tarih: ……….

Beyan: Vagon Dergi’ye gönderdiğim bu içeriğin ve görsellerin telif hakkının bana ait olduğunu, bu içerik ve görsellerin bir şahsa veya kuruma ait hiçbir lisansı, telif hakkını, ve gizliliği ihlal etmediğini garanti ederim.

9.Fotoğrafın içeriğinde konuyla ilgili nesnelerden biri ya da bir kaçı mutlaka bulunmalıdır.

10.En çok beğeni alan fotoğraf vagondergi.com ve tüm sosyal medya hesaplarında birinci olarak ilan edilecek ve fotoğrafın sahibine aşağıdaki ödüller verilecektir.

-1 yıllık Vagon Dergi aboneliği

-Vagon Dergi tişörtü

-Fotoğraf konusuna uygun 2 adet kitap

-Ve küçük sürprizler

Yorumlar

yorum