game-of-thronesda-kim-tahtalikoye-gitsin_131064005768101867_1024x577Game of Thrones (Taht Oyunları) 6. Sezona da hızlı bir giriş yapmıştı ve daha 3. bölümü yayınlanmasına rağmen kalpler şimdiden 4. bölüm için hızlı hızlı atmaya başladı.

Merakla beklenen Game of Thrones 6. sezon 4. bölüm fragmanı hafta içi yayınlandı. Tüm dünyanın büyük bir merakla takip ettiği  Game of Thrones, 6. sezonuna gerçekten harika bir giriş yaptı. Konular çoğaldı, sorular arttı, sorunlar büyüdü, çözümlerin ise ne zaman aydınlığa kavuşacağı  izleyiciyi daha da sabırsız bir hale soktu.

Bu hafta içi yayınlanan 4. bölüm fragmanı ise izlenme rekoru kırdı.  3. bölümde Jon Snow’un dirilişi ve Kara Kale’de yaşananlar bölüme damga vururken, Sansa – Arya – Bran Stark kardeşler ile; Cersei – Tyrion Lannister’lar ve Daenerys Targaryen’ı da bolca ekran karşısında gördük.

Her zaman olduğu gibi yine yüksek gerilimde sonlanan bir bölümün ardından şimdi de hepimiz nefesimizi tuttuk 4. bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz. Neyse şimdilik  fragmanı izleyerek yetinelim ve heyecanımızı bir seviye daha yükseltelim mi ne dersiniz ? 

Yorumlar

yorum