acdc_1024x576

AC/DC, sağlık sorunları nedeniyle  turneden ayrılan efsane ses Brian Johnson`ın yerine Guns N’ Roses’ın kurucusu ve solisti Axl Rose ile anlaştı.

1280x720_1024x576Ciddi duyma sorunu nedeniyle AC/DC`nin Rock or Bust  turnesini yarıda bırakmak zorunda kalan Brian Johnson`dan maalesef kötü haber geldi. Önceki ay içinde yapılan açıklamada Johnson’ın sağlık probleminde iyileşme gözlenmezse geçici bir vokalist ile turneye devam edileceği belirtilmişti. Turnenin kalan 10 konseri için çok sürpriz bir isimle anlaşmaya varıldı ve nihayetinde grubun yeni vokalisti Axl Rose oldu.

axl-rose-ac-dc-rumored-vocalist-brian-johnson-hearing-loss_1024x597 AC/DC grubu üyeleri ve Axl Rose, turnenin kalan 10 konserinde Axl’ın vokalist olması konusunda bir araya geldiler ve anlaşmaya vardılar. Geçen ay içerisinde birçok konserini iptal etmek zorunda kalan grup, Axl Rose ile yeni bir serüvene yelken açıyor. Axl, Avrupa turnesi boyunca AC/DC’nin vokalistliğini üstlenecek. Axl ayrıca Guns N’ Roses’la da ABD’yi turlayacak.

O zaman ne diyoruz:  Welcome to the Highway to hell !

Yorumlar

yorum